Usta Öğretici Puan Hesaplama

Usta Öğretici Puan Hesaplama

11.04.2018 tarih ve 30388 sayılı MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYAT BOYU ÖĞRENME KURUMLARI YÖNETMELİĞİ, Usta Öğreticilerin Görevlendirilmesi, Görev ve Sorumlulukları bölümü, 9. madde (a) fırkasına göre Ek2 formundaki puanlama kriterlerine göre düzenlenmiştir. Aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurarak Ustaöğreticilik değerlendirme puanınızı ücretsiz ve kolayca öğrenebilirsiniz.

Hesaplama yapmadan okuyunuz

Başvuru yapacağınız kurs alanından mezunsanız Alanında Eğitim bölümünden mezuniyet seçiniz.
* Başvuru yapacağınız kurs alanından mezun değilseniz "Diğer" seçeneğini seçiniz.
* Mezun olduğunuz alan ile seçim yaptığınız kurs alanı aynı değilse mezuniyet belgenizden yalnızca Ek Puan alabilirsiniz.
* Alanında hizmet iş deneyimi hesabında, kamu kurum ve kuruluşları ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi ve özel kurumlarda eğitici olarak çalışılan süreler hesaplanarak toplam gün sayısı girilmelidir.
* Bu alanda yapılan puan hesabı tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle resmi geçerliliği yoktur.

ALANINDA EĞİTİM

ALANINDA HİZMET / İŞ DENEYİMİ

Bu kısma yalnızca alanınızdaki iş deneyiminizi gün olarak yazınız. Her 360 gün için 1 puan olarak hesaplanır. Alabileceğiniz en yüksek puan 10'dur.

EK PUAN

Puanı Hesapla

www.hemkursplan.com sitesinde yapılan puan hesaplama işlemi tamamen sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda Ek2 formuna uygun yapılmaktadır. Yanlış ve eksik bilgi girişlerinden kaynaklanacak hatalı puan hesaplamalarından www.hemkursplan.com sorumlu değildir. Hesaplanan puanların resmi geçerliliği bulunmamaktadır.