Usta Öğretici Puan Hesaplama

Usta Öğretici Puan Hesaplama

11.04.2018 tarih ve 30388 sayılı MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYAT BOYU ÖĞRENME KURUMLARI YÖNETMELİĞİ, Usta Öğreticilerin Görevlendirilmesi, Görev ve Sorumlulukları bölümü, 9. madde (a) fırkasına göre Ek2 formundaki puanlama kriterlerine göre düzenlenmiştir. Aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurarak Ustaöğreticilik değerlendirme puanınızı ücretsiz ve kolayca öğrenebilirsiniz.

Hesaplama yapmadan okuyunuz

Heryıl en fazla 180 gün olarak hesaplanmalıdır. Örneğin 2009 yılında 300 çalışma gününüz 2010 yılında 220 çalışma gününüz var ise heryılı 180 gün üzerinden hesaplayıp toplam gün sayısına 360 olarak giriş yapmalısınız.

ALANINDA EĞİTİM

ALANINDA HİZMET / İŞ DENEYİMİ

Bu kısma yalnızca alanınızdaki iş deneyiminizi gün olarak yazınız. Her 180 gün için 1 puan olarak hesaplanır. Alabileceğiniz en yüksek puan 25'tir.

EK PUAN

Puanı Hesapla

www.hemkursplan.com sitesinde yapılan puan hesaplama işlemi tamamen sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda Ek2 formuna uygun yapılmaktadır. Yanlış ve eksik bilgi girişlerinden kaynaklanacak hatalı puan hesaplamalarından www.hemkursplan.com sorumlu değildir. Hesaplanan puanların resmi geçerliliği bulunmamaktadır.