Eğitici Nitelikleri

Lütfen Açıklamaları Dikkatle Okuyunuz !!!

Öğreticilik yapabileceğiniz kursu ararken hem Branş hem de Alan olarak arama yapınız (Örneğin; Hukuk Fakültesi mezunu iseniz hem Branşınız olan “Hukuk” hem de Anadal olan “Adalet” olarak arama yapınız.)

Arama işlemini gerçekleştirdikten sonra öğreticilik yapabileceğiniz kursların modüllerini mutlaka https://e-yaygin.meb.gov.tr/pagePrograms.aspx adresinden kurs adını girerek kontrol ediniz. Sistemsel hatalardan www.hemkursplan.com websitesi sorumlu tutulamaz. Eğitici yeterlilikleri yalnızca branş olarak değil mezuniyet derecesi olarak da değerlendirilmektedir.

www.hemkursplan.com websitesi eğitici nitelikleri bilgilerini www.hbogm.meb.gov.tr resmi websitesinde yayınlanmış olan modüllerden alarak yayınlamaktadır.

Halk Eğitimi Merkezlerinde görev alacak Ustaöğreticiler 11.04.2018 Tarih ve 30388 Sayılı Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Yönetmeliği’ne göre belirlenmekte olup websitemiz üzerinde yayınlanan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir şekilde resmi geçerliliği yoktur.